Skonieczka rozprawił się z Miedzią

Bałtyk Koszalin pokonał przed własną publicznością w meczu Centralnej Ligi Juniorów Miedź Legnica 4:1. Znakomite spotkanie zagrał Mateusz Skonieczka, który zdobył wszystkie bramki dla gospodarzy.

Pierwszy cios Skonieczka zadał już w szóstej minucie. Następnie w 14 minucie podwyższył na 2:0, a w 28 minucie skompletował już hat-tricka. Goście odpowiedzieli w 45 minucie bramką z rzutu karnego, a jego wykonawcą był Kacpet Skotarczka.

W drugiej połowie padła jedna bramka w 52 minucie wynik na 4:1 ustali Mateusz Skonieczka. Bałtyk dzięki wygranej awansował w ligowej tabeli na czternaste miejsce.

Kolejny mecz podopieczni Tomasz Pozorskiego zagrają 20 listopada o godzinie 12:00. Rywalem koszalinian będzie Arka Gdynia.

Bałtyk Koszalin     4-1     Miedź Legnica     10 listopada, 11:00
Mateusz Skonieczka 6, 14, 28, 52 – Kacper Skotarczak 45 (k)