Koszalinianin triumfuje w Darłowie [Galeria]

img_4485Norbert Borzęcki z Koszalina okazał się najszybszy podczas III Biegu Niepodległości na dystansie 10 km. Najszybszą kobietą okazała się Kamila Łagutko z Darłowa, która w generalnej klasyfikacji zajęła wysokie trzynaste miejsce.

Borzęcki darłowski bieg ukończył z czasem 32’47”. Drugie miejsce w generalnej klasyfikacji zajął Dariusz Guzowski z Cetynia, który linię mety przekroczył z czasem 34’28”. Podium uzupełnił Denis Guzowski z Trzebielina, który na metę wbiegł z czasem 34’36”.

Łagutko linię mety przekroczyła z czasem 39’48”. Druga lokata przypadła Małgorzacie Kotarze-Pałce z Koszalina, która uzyskała czas 42’25”. Trzecie miejsce przypadło Agnieszce Walińskiej ze Słupska, która przekroczyła linię mety z czasem 46’35”.

W całym darłowskim biegu wystartowało 197 osób. Wśród uczestników było dużo osób z Koszalina.