Bałtyk doznał pierwszej porażki

baltyk-koszalinBałtyk Koszalin doznał pierwszej porażki w czwartej lidze. W sobotę podopieczni Mariusza Lenartowicza przegrali w wyjazdowym meczu z Astrą Ustronie Morskie 0:1.

W pierwszej połowie bliżsi zdobycia bramki byli piłkarze z Koszalina. Dwukrotnie Astrę od utraty bramki uratowała poprzeczka.

Po zmianie stron Astra ruszyła do ataku. Już w 52 minucie Grzegorz Szynkowski pięknym uderzeniem z woleja pokonał Skrzyńskiego.

Goście starali się odrobić straty, ale po kontuzji Filipa Tylczyńskiego w 70 minucie meczu nie mieli siły przebicia. W 87 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego udało się zdobyć bramkę, ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej jednego z naszych zawodników.

Po tej porażce zespół Bałtyku spadł na 3 miejsce. Kolejny mecz koszalinianie rozegrają w Szczecinie z wiceliderem, Hutnikiem.

Skład: Skrzyński, Czenko, Biergiel, Krauze, Szczerba, Kwiatkowski, Szymański, Pasieka, Rak, Tylczyński, Pazdur.
Weszli: Lampa, Janasik, Fastyn.