MKS Selgros triumfuje, Energa AZS druga

img_8914-2Najlepszym zespołem Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego okazał się MKS Selgros Lublin. Zespół mistrzyń Polski jako jedyny pokonał drużynę gospodyń Energę AZS Koszalin. Podopieczne Anity Unijat zajęły bardzo dobre drugie miejsce.

Wyróżnienia indywidualne trafiły, również w ręce koszalinianek. Najlepszą zawodniczką wybrana została Joanna Chmiel, bramkarką Beata Kowalczyk, zaś najskuteczniejsza była Sylwia Lisewska z KRAM Start Elbląg.

Trzecią lokatę w rozgrywkach zajęły zawodniczki z Elbląga. Następne pozycje należały do AZS Łączopl AWFiS Gdańsk i UKS PCM Kościerzyna.

Wyniki drugiego dnia zmagań:
Energa AZS Koszalin – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 26:24 (18:12)
UKS PCM Kościerzyna – MKS Selgros Lublin 29:35 (12:18)
Energa AZS Koszalin – Kram Start Elbląg26:20 (12:14)

Wyniki pierwszego dnia zmagań:
Energa AZS Koszalin – UKS PCM Kościerzyna 33:24 (19:8)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – KRAM Start Elbląg 24:32 (13:18)
Energa AZS Koszalin – MKS Selgros Lublin 26:29 (13:15)
UKS PCM Kościerzyna – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 25:36 (11:24)
MKS Selgros Lublin – KRAM Start Elbląg 29:28 (16:17)

Tabela:
I miejsce – MKS Selgros Lublin – Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
II miejsce – Energa AZS Koszalin – Puchar Prezydenta Miasta Koszalina
III miejsce – KRAM Start Elbląg – Puchar Dyrektora Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie