Bednarz triumfatorem Biegu Sylwestrowego. Wystartowaliśmy z rankingiem!

img_9243W ostatni dzień roku 2016 roku przy hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie odbył się już po raz ósmy Koszaliński Bieg Sylwestrowy. Triumfatorem okazał się Paweł Bednarza, a wśród pań najlepsza była Anna Hrycyk.

Bednarz potrzebował 18 minut i 11 sekund i zaledwie o trzy sekundy wyprzedził Jakuba Wenta. Trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Rudnikowi z Night Runners Krępa Słupska, który trasę pokonał w czasie 18’16”.

Najszybszą kobietą w biegu sylwestrowym okazała się Anna Hrycyk z Kołobrzegu, która uzyskała czas 21’41”. Drugą z pań na linii mety była Izabela Frontczak z TKKF Koszalin, która dystans 5,3 km pokonała w czasie 22’48”. Podium uzupełniła Ania Konieczna z Rozbieganego Koszalina, która bieg pokonała w czasie 23’37”.

Blisko 350 osób wzięło udział w sobotnim 8. już Biegu Sylwestrowym w Koszalinie.Ranking mężczyzn po 1 biegu (31 grudnia bieg Sylwestrowy, kolejny bieg 6 styczna Bieg Króli (Koszalin/Jamno).

Bieg był pierwszym biegiem zaliczanym do prowadzonego przez nas rankingu. Tak jak pisaliśmy wcześniej do rankingu zaliczanych będzie 30 biegaczy i 10 biegających pań.

[Best_Wordpress_Gallery id=”25″ gal_title=”Bieg Sylwestrowy 2016″]

Poniżej tabele po pierwszym biegu.

Ranking mężczyzn po 1 biegu (31 grudnia bieg Sylwestrowy, kolejny bieg 6 styczna Bieg Króli (Koszalin/Jamno)