Energa AZS pokonała norweski zespół

IMG_2030W poniedziałek podopieczne Anity Unijat zagrały kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu PGNiG Superliga. Energa AZS we własnej hali pokonała norweski Skrim Kongberg Håndbal 24:23.
Spotkanie rozegrano nietypowo, bowiem zamiast meczu 2×30 minut zagrano 3×20 minut. Pierwsza tercja zakończyła się przewagą Norweżek 7:8.

Po kolejnych 20 minutach przewaga przyjezdnych wzrosła do trzech trafień 14:17.

Ostatnia odsłona spotkania to zdecydowanie lepsza gra w ataku koszalinianek. Ostatecznie Energa AZS wygrała 24:23.

W najbliższy weekend w Koszalinie odbędzie się turniej piłki ręcznej. W Hali Widowiskowo Sportowej walczyć będą KRAM Start Elbląg, UKS PCM Kościerzyna oraz KPR Kobierzyce.