Kolejna porażka „Trójkolorowych”

warta gwardiaKoszalińska Gwardia przegrała trzecie spotkanie z rzędu w II lidze. W Poznaniu podopieczni Tadeusza Żakiety musieli uznać wyższość miejscowej Warty, która wygrała 3:0.

Pierwsza połowa bramek nie przyniosła. Natomiast po zmianie stron Warta zaczęła „zadawać ciosy”. Już w 51 minucie zespół z Poznainia objął prowadzenie.  Cierpka dośrodkował z rzutu rożnego, Hartleb wyszedł do piąstkowania, lecz nie trafił w piłkę. Piłka odbiła się  od biodra Radosława Jasińskiego i wpadła do pustej bramki.

W 73 minucie było już 2:0 dla zielonych. Szybką akcję lewym skrzydłem przeprowadził Karol Żmijewski, który całą akcję wykończył uderzeniem lewą nogą, a futbolówka wpadła po raz drugi do siatki.

Już 76 minucie Warta prowadziła różnicą trzech trafień.  Biegański wbiegł w pole karne, minął wybiegającego z bramki Hartleba i dograł płasko do Przybyły. Ten tylko dołożył nogę i wpakował piłkę tuż przy spojeniu słupka z poprzeczką.

Po czterech kolejkach zespół Tadeusza Żakiety uzbierał zaledwie trzy punkty. Ponadto od trzech kolejek Gwardia nie zdobyła bramki. Kolejny mecz koszalinianie zagrają 23 sierpnia o godzinie 18:00 w Puławach z miejscową Wisłą.