Szczypiorniści Gwardii Koszalin zapraszają na turniej

turniej gwardia recznaW najbliższy weekend w Koszalinie i Mielnie odbędzie się dwudniowy turniej piłki ręcznej mężczyzn „Polsko-Niemieckie konfrontacje piłki ręcznej”. W rozgrywkach udział wezmą gospodarze – Gwardia Koszalin oraz HSV BW Insel Usedom, SV Fortuma 50 Neubrandenburg i KPR Gryfino.


Pierwsze pojedynki odbędą się w hali ZOS Gwardia Koszalin przy ul. Fałata 34. W meczu otwierającym rozgrywki zmierzą się HSV Insel z Gwardią Koszalin. Następnie odbędzie się uroczyste otwarcie, po którym na parkiecie zaprezentują się zawodnicy SV Fortuna i KPR Gryfino.

Kolejne spotkania odbędą się już w Hali ZS w Mielnie przy ul. Lechitów 23. W sobotę zagrają Gwardia z SV FOrtuna oraz KPR Gryfino z HSV Insel.

Ostatnie dwa pojedynki odbędą się, również w Mielnie, ale w niedzielę 27 sierpnia. Rywalizajcę tego dnia rozpoczne starcie SV Fortuna z HSV Insel. Pojedynek KPR Gryfino z Gwardią Koszalin zakończy turniej.

Terminarz:
Hala ZOS Gwardia Koszalin
26 sierpnia
10:00 HSV Insel – Gwardia Koszalin
11:15 Otwarcie turnieju
12:00 SV Fortuna KPR Gryfino

Hala ZS Mielno
26 sierpnia
16:30 Gwardia Koszalin – SV Fortuna
18:00 KPR Gryfino – HSV Insel

27 sierpnia
11:00 SV Fortuna – HSV Insel
12:30 KPR Gryfino – Gwardia Koszalin
14:00 Zakończenie turnieju

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *