Wisła Puławy bez litości

wisla-gwardiaGwardia Koszalin doznała kolejnej już czwartej porażki z rzędu w II lidze. Pogromcą koszalinian w piątej kolejce okazała się Wisła Puławy, która wygrała 3:0. Podopieczni Tadeusza Żakiety od czterech spotkań nie zdobyli żadnej bramki.

Bramki:

24 minuta: Ploj zagrywał do wpadającego w pole karne DAWIDA POŻAK, a ten pewnym uderzenie

29 minuta: Świetną kontrę przeprowadzili gospodarze! Dwójkowa akcja, w której  Ploj zagrywa do JAKUBA SMEKTAŁY, a ten pewnym strzałem pokonuje golkipera przyjezdnych!

47 minuta: Dośrodkowanie z prawej strony boiska od Smektały  wykorzystał ALAN PLOJ.

Kolejny mecz  piłkarze Gwardii Koszalin rozegrają w poniedziałek 28 sierpnia o godzinie 19:00 w Radomiu z miejscowym Radomiakiem. Koszalinianie będą oficjalnym gospodarzem tego spotkania, a więc niestety rewanżowe spotkanie odbędzie się, również w Radomiu. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu z Wartą Poznań.

Pierwsze spotkanie w Koszalinie spodziewane jest w połowie października, a rywalem ma być MKS Kluczbork.