Waleczni Polacy przegrywają z Francją 3:4

IMG_2810Futsalowa Reprezentacja Polski w Koszalinie zmierzyła się z Francją. Polacy nie grali źle, ale musieli uznać wyższość Trójkolorowych, którzy zwyciężyli 4:3.

Pierwsze minuty były szczęśliwe dla „Trójkolorowych”, którzy już w 4 minucie objęli prowadzenie, a już 60 sekund później prowadzili różnicą dwch trafień. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Francja po 20 minutach gry prowadziła 2:0.

Po zmianie stron biało-czerwoni wzięli się ostro do roboty, ale niestety Francja podwyższyła prowadzenie na 3:0.  Wystarczyło kilka sekund, a bramki Pawickiego i Wojciechowskiego doprowadziły do stanu 2:3. W 37 minucie goście zdołali podwyższyć prowadzenie. Wynik spotkania w 39 minucie ustalił Czech.

Pojedynek z Francją był ostatnim sprawdzianem Polaków przed barażami  ME z Węgrami.  Pierwszy pojedynek rozegrany zostanie 12 września w Miszkolcu, położonym zaledwie ok. 200 km od polskiej granicy. Rewanż odbędzie się równo dwa tygodnie później – 26 września – w hali w Koszalinie.