Gwardia rozbita w Radomiu

radomiak-gwardiaKolejnej porażki na drugoligowych boiskach doznali piłkarze Gwardii Koszalin. W Radomiu zespół tTadeusza Żakiety uległ Radomiakowi Radom 1:4. Była to piąta porażka z rzędu koszalinian.

Radomiak bardzo szybko wyszedł na prowadzenie. Już w 9 minucie Shinonso Agu strzałem głową pokonał Adriana Hartleba. Drużyna z Pomorza środkowego odpowiedziała już w 15 minucie, dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Daniel Wojciechowski. W końcówce pierwszej połowy Radomiak odzyskał prowadzenie. Po kolejnym dośrodkowaniu piłkę w siatce umieścił Peter Mazan.

Gwardziści w drugiej połowie mieli kilka okazji do doprowadzenia do wyrównania, ale ich nie wykorzystali. Niestety w 80 minucie, po kolejnym z dośrodkowań Maciej Świdzikowski podwyższył prowadzenia na 3:1 dla Radomia. Wynik spotkania w 86 minucie ustalił wprowadzony po zmianie stron Szymon Stanisławski który przelobował Adriana Hartleba.

Piłkarze z Koszalina ostatecznie przegrali 1:4 z Radomiakiem Radom. Gwardia z trzema punkami zamyka stawkę drugoligowców. Natomiast radomski zespół plasuje się na pozycji wicelidera z kompletem punktów.