Gwardia kontynuuje „czarną serię”

garbarnia-gwardiaPiłkarze Gwardii Koszalin kontynuują wstydliwą serię sześciu kolejnych porażek w II lidze. W meczu 7 kolejki zespół z ul. Fałata 34 przegrał w Krakowie z miejscową Garbarnią 1:3.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla koszalinian, którzy już w 13 minucie mieli okazję na objęcie prowadzenia. W polu karnym faulowany był Sebastian Ginter, a rzut karny na bramkę zamienił Wojciech Zyska.

Gospodarze spotkania już w 18 minucie po szybkiej akcji doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Serhij Krykun.

Garbarnia dążyła do objęcia prowadzenia. W 37 minucie Tomasz Ogar wykorzystał podanie od Mistrzyka i zdobył bramkę dającą prowadzenie krakowskiemu zespołowi. Jeszcze w pierwszej połowie Tomasz Ogar zdobył swojego gola w spotkaniu. Do przerwy drużyna z Krakowa prowadziła już 3:1.

W drugiej połowie żaden zespół nie zdołał zdobyć bramki. Ostatecznie Garbarnia pokonała Gwardię pewnie 3:1.

Garbarnia Kraków     3-1     Gwardia Koszalin
Serhij Krykun 18, Tomasz Ogar 37, 40 – Wojciech Zyska 13 (k)