Ostatnia tegoroczna Leśna Piątka

IMG_3048W najbliższy czwartek 7 września już po raz ostatni w tegorocznej edycji Leśnych Piątek biegacze zmierzą się z trudem pięciokilometrowej leśnej trasy. Tradycyjnie podczas ostatniego biegu zawodnicy pobiegną na „odwróconej” trasie.

Leśna piątka za każdym razem pokazuje, że jest okazją do rodzinnego biegania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni na trasie zbierają pokemony, inni spacerują, a jeszcze inni rywalizują. Wiemy ze swojego źródła, że w różnych zakładach pracy pracownicy rywalizują między sobą. Na mecie wszyscy powyżsi są zwycięzcami. Dorośli otrzymają medale, które podobnie jak rok temu będą układanką, która ułoży się po pokonaniu wszystkich trzech L5. Najmłodsi  na mecie w obecnym roku otrzymują lisy.

Pamiętajcie aby na start zabrać swoje numery startowe. Jeśli okazało się, że już ich nie macie, możecie na stronie l5.biegnijmy.pl zgłosić, aby je dodrukować. Istnieje, również możliwość zamówienia koszulki z własnym unikalnym numerem.

Obecnie rekordem Leśnej Piątki może pochwalić się Mateusz Witkowski, który leśne pięć kilometrów pokonał w czasie 16 minut i 46 sekund. Witkowski rekord trasy ustanowił 16 czerwca 2016 roku.

Organizatorzy zachęcają, aby do biura zawodów zgłaszać się nieco wcześnie, co tylko ułatwi organizację. Trzeci bieg Leśna Piątka 2017 odbędzie się 7 września. Start zaplanowano na godzinę 18:30.