Gwardia powalczy o punkty w Tarnobrzegu

gwardia-wdaGwardia Koszalin w meczu 8 kolejki piłkarskiej drugiej ligi zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg, która wywalczyła dotychczas siedem punktów. Podopieczni Tadeusza Żakiety zamierzają przerwać serię sześciu kolejnych porażek.

W pięciu ostatnich spotkaniach Siarka przegrała z Garbarnią Kraków 1:3, GKS-em Bełchatów 2:5, zremisowała bezbramkowo z Rozwojem Katowice, uległa 0:2 Legionovii Legionowo. Natomiast w ostatniej kolejce piłkarze z Tarnobrzegu pokonali 2:0 ROW 1964 Rybnik.

Koszalinianie w dotychczasowych pojedynkach w pierwszej lidze odnieśli jedno zwycięstwo pokonując na inaugurację Znicza Pruszków 2:1. W kolejnych spotkaniach Gwardia przegrała 0:1 z ŁKS-em Łódź, 0:2 z Olimpią Elbląg, 0:3 z Wartą Poznań, 1:4 z Radomiakiem Radon oraz 1:3 z Garbarnią Kraków.

Najskuteczniejszym graczem Siarki jest Mateusz Broź, który zdobył już trzy bramki. Natomiast Gwardia w siedmiu rozegranych kolejkach zdobyła zaledwie cztery bramki, a ich autorami byli:  Przemysław Brzeziański, Adrian Kwiatkowski, Daniel Wojciechowski, Wojciech Zyska.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 9 września o godzinie 17:00 w Tarnobrzegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *