Dobra gra przez trzy kwarty to zamało

IMG_5201Zawodnicy AZS-u Koszalin zaprezentowali się z dobrej strony na tle angielskiego London Lions. Akademicy przegrali 86:90.

Pierwsze minuty były szczęśliwe dla gospodarzy, którzy w 6 minucie prowadzili róznicą 11 punktów. Następnie w drugiej kwarcie spotkanie się wyrównało. Po dwudziestu minutach rywalizacji koszalinianie prowadzili 49:39.

Po zmianie stron podopieczni Dariusza Szczubiała starali się utrzymać wypracowaną przewagę. Po zaciętej grze po 30 minutach AZS prowadził 69:62.

Wystarczyło kilka minut ostatniej kwarty, aby londyńczycy doprowadzili do remisu po 74. W kolejnych minutach goście objęli prowadzenie, którego już do końca spotkania nie oddali. Ostatecznie AZS przegrał 86:90.