Koniec serii. Gwardia przegrywa ze Stalą

gwardia-stalPodopieczni Tadeusza  żakiety w niedziel e 5 listopada w Rzeszowie przegrali ze Stalą Stalowa Wola 0:2. Porażka zakończyła serię siedmiu meczów bez porażki.

Pierwsza bramka padła już w 8 minucie. Jedno z dośrodkowań w pole karne po błędach defensorów Gwardii trafiło do Sebastiana Zalepy, który zmieniając tor lotu futbolówki umieszcza j a w bramce.

Formalni gospoarze podwyższyli prowadzenie w 21 minucie. Jeden z kontrataków Mateusz Stąporski zamienił na bramkę.  Zawodnik wdał się w pojedynek „1-1” z rywalem. Następnie pomocnik Stali znalazł się „oko w oko” z golkiperem Gwardii, którego bez większych problemów pokonał. Do przerwy 2:0 było dla Stali.

W drugiej połowie oba zespoły miały kilka dogodnych sytuacji, ale piłka do siatki już nie wpadła. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę otrzymał jeszcze piłkarz Gwardii – Majtyka. Ostatecznie Gwardia po serii siedmiu meczów bez porażki – teraz przegrywa. Koszalinianie nadal znajdują się w strefie spadkowej drugiej ligi