Gwardia nie dała rady pokonać lidera

IMG_9938Koszalińska Gwardia w drugim spotkaniu na własnym stadionie przegrała z liderem II ligi – GKS-em 1962 Jastrzębie 0:2. Zespół gości wygraną w Koszalinie zapewnił sobie tytuł mistrza rundy jesiennej.
Już pierwszy kwadrans przyniósł bramkę dla Jastrzębia. Na listę strzelców wpisał się Daniel Szczepan. Drugie trafienie padło w 77 minucie, a Adriana Hartleba pokonał wprowadzony po przerwie Kamil Adamek.

Kolejny mecz Gwardia zagra 18 listopada o godzinie 13:00. Podopieczni Tadeusza Żakiety zagrają na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków.

Gwardia Koszalin – GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)
Bramki: 15’Szczepan, 77’Adamek

Gwardia: Hartleb – Dondera, Wojciechowski, Baranowski, Majtyka (87’Sopel), Szubert (63’Bułka), Zyska (72’Przyborowski), Shimmura, Późniak, Kwiatkowski, Brzeziański (81’Mikołajczak)

[Best_Wordpress_Gallery id=”129″ gal_title=”II liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – GKS 1962 Jastrzębie”]