Gwardia zremisowała ze Zniczem Pruszków

IMG_1056Gwardia zremisowała przed własną publicznością ze Zniczem Pruszków 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Przemysław Brzeziański i Radosław Mikołajczak

Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla gospodarzy, którzy już od 7 minuty przegrywali, po bramkce Piotra Klepczarka. Podopieczni Tadeusza Żakiety nastawili się na grę z kontry, a jedna z nich przyniosła oczekiwany efekt. W 23 minucie Przemysław Brzeziański doprowadził do wyrównania. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, Gwardia po pierwszej połowie remisowała 1:1.

gospodarze znakomicie weszli w drugą część spotkania. Już w 47 minucie Radosław Mikołajczak wyprowadził Gwardię na prowadzenie 2:1. Niestety kwadrans przed końcem spotkania arbiter podyktował rzut karny dla Znicza, którego na bramkę zamienił Maciej Michalski. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Kolejny mecz Gwardia zagra 26 listopada na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź, będzie to ostatnie ligowe spotkanie koszalinian w kończącym się roku.

[Best_Wordpress_Gallery id=”133″ gal_title=”II liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – Znicz Pruszków JI”]

[Best_Wordpress_Gallery id=”132″ gal_title=”II liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – Znicz Pruszków”]