Sokół rozstrzelał Gwardię

IMG_1524Dotkliwej porażki doznali szczypiorniści Gwardii Koszalin, którzy we własnej gali przegrali różnicą czternastu bramek z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna – 15:29.

Gospodarze przez całe spotkanie nie potrafili się „wstrzelić”. Zawodził, także najskuteczniejszy gracz I ligi – Patryk Kiciński, który w całym meczu zdobył zaledwie jedną bramkę. Już w 19 minucie Sokół posiadał siedem bramek przewagi 3:10. W dalszej części pierwszej połowy goście powiększyli przewagę. Do przerwy było 5:14 dla Kościerzyny.

Po zmianie stron Sokół potwierdził swoją wyższość i pewnie zmierzał po zwycięstwo. Gwardia nie zdołała się podnieść i zasłużenie przegrała 15:29.

[Best_Wordpress_Gallery id=”135″ gal_title=”I liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – Sokół Porcelana Lubiany Kościerzyna”]