Na koniec ŁKS Łódź

IMG_1087Czas bardzo szybko płynie, o czym wiedzą piłkarze Gwardii Koszalin. Wydawać by się mogło, że dopiero co podopieczni Tadeusza Żakiety awansowali do drugiej ligi. Rzeczywistość jest inna, koszalinianie w niedzielę 26 listopada zagrają ostatni mecz w roku. Rywalem będzie wicelider tabeli – ŁKS Łódź.

Gwardia ma za sobą już osiemnaście spotkań, w których wywalczyła piętnaście punktów. Przez kilkanaście tygodni koszalinianie zamykali ligową stawkę. Obecnie zespół z ul. Fałata 34 plasuje się na szesnastej lokacie.

Łódzki ŁKS w ostatnich tygodniach imponuje formą i zajmuje wysokie drugie miejsce w rozgrywkach. Rywal koszalinian kontynuuje serię ośmiu meczów bez porażki. Jednak Gwardia zamierza sprawić niespodziankę.

Gwardia w swoich ostatnich spotkaniach pokonała Gryf Wejherowo 2:1, Błękitnych Stargard 2:0, przegrała ze Stalą Stalowa Wola 0:2, GKS 1962 Jastrzębie 0:2 oraz w 18 kolejce zremisowała 2:2 ze Zniczem Pruszków.

Łodzianie w pięciu ostatnich meczach pokonali Garbarnię Kraków 1:0, Siarkę Tarnobrzeg 1:0, Rozwój Katowice 1:0, Legionovię Legionowo 2:0 oraz zremisowali 2:2 z ROW 1964 Rybnik.

Spotkanie zaplanowano na niedzielę 26 listopada. Początek o godzinie 13:00.