Atomowe granie w KALK-u

IMG_9157_595W sobotę 2 grudnia odbędzie się pierwszy atomowy turniej Mikołajkowy w koszykówkę, który będzie niezwykle ciekawą konfrontacją jakiej jeszcze nie było w rozgrywkach KALK-u. Naprzeciwko siebie staną bowiem do walki najlepsi zawodnicy ze wszystkich amatorskich koszalińskich lig , którzy będą tworzyć reprezentacje Ekstraligi , I Dywizji i II Dywizji.

Drużyny poprowadzą jako trenerzy – selekcjonerzy :
– Reprezentacja Ekstraligi – Jacek Czubak
– Reprezentacja I Dywizji – Dariusz Labuda
– Reprezentacja II Dywizji – Maciej Zawadzki

Turniej zapowiada bardzo ciekawe, który pokaże całą plejadę zawodników, którzy od lat są „gwiazdami” w swoich drużynach i stanowią o ich sile, grając często z różnych względów na niższych szczeblach rywalizacji.

Będzie to impreza integrująca całą społeczność KALK-u, która na stałe trafi do kalendarza rozgrywek.

Otrzymamy również odpowiedź na pytanie czy faktycznie istnieją różnice w poziomie graczy występujących w różnych ligach, jak prezentują się jako jedna drużyna i jak to poukładali trenerzy- selekcjonerzy.

Fundatorem niezwykle licznych i atrakcyjnych nagród dla uczestników turnieju będzie SPONSOR TYTULARNY ligi Firma Państwa Agnieszki i Mariusza Tomczyków atom WEBSKI SKLEP .

Harmonogram turnieju przestawia się następująco :

Godz.15.30 – REPREZENTACJA I DYWIZJI – REPREZENTACJA II DYWIZJI
GODZ. 16.40- REPREZENTACJA EKSTRALIGI – REPREZENTACJA II DYWIZJI
GODZ. 17.50- REPREZENTACJA EKSTRALIGI – REPREZENTACJA I DYWIZJI
GODZ. 19.00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD

Wszystkich uczestników naszych rozgrywek wraz z rodzinami, kibiców , sympatyków serdecznie zapraszamy do obejrzenia i kibicowania bo na parkiecie będziemy na pewno świadkami niezwykłych wydarzeń w wykonaniu naszych najlepszych zawodników , a sam Turniej będzie wydarzeniem które przejdzie to historii i o którym jeszcze długo będzie się mówić.

Spotkania będą się toczyć według regulaminu ligowego.