Felińska złota w Maladze

felinska_1Koszalinianka, Olimpia Felińska osiągnęła kolejnych sukces w Trójboju Siłowym. Filigranowa zawodniczka wywalczyła złoty medal podczas Pucharu Europy w Maladze.


Podczas swojej kariery Felińska wywalczyła zloty medal na Mistrzostwach Europy oraz brązowy medal na Mistrzostwach świata. Ponadto ma na swoim koncie wiele rekordów Polski w trójboju sprzętowym, jak i klasycznym. Od wielu lat jest niepokonaną Mistrzynią Polski.

Olimpia na co dzień prowadzi własna siłownie w Koszalinie. Jest trenerką fitness i sportów siłowych. Pomaga kobietom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, jak również prowadzi zawodników pod kątem trójboju siłowego.

Trenowanie zawodników zawsze towarzyszyło jej w życiu, ale tak naprawdę stało się jej pasją po ciąży, w której przytyła wiele kilogramów. Włożyła ogrom pracy, by powrócić do formy sprzed ciąży, jeśli nie lepszej. To pozwoliło jej lepiej zrozumieć problemy dziewczyn, które do niej przychodzą. Otacza je wsparciem i pomaga w osiągnąć wymarzony cel.

Prowadzi zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Obie formy zajęć cieszą się dużym zainteresowaniem. Aktualnie trenerskim największym osiągnięciem  jest -50kg u podopiecznej w niecały rok, a nie jest to jedyna przemiana wśród jej podopiecznych. Takie wyniki oraz atmosfera na treningach przyciągają coraz więcej osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu i trenować pod jej okiem.

felinska

 

 

 

 

Zobacz, również wywiad:
Rozmowa z Olimpią Felińską