SMS błysnął formą w Koszalinie

22Gwardia Koszalin przegrała niespodziewanie w meczu 12 kolejki pierwszej ligi piłki ręcznej. Podopieczni Piotra Stasiuka przegrali we własnej hali z SMS-em ZPRP Gdańsk 21:29. W drużynie gospodarzy „kulała” przez całe spotkanie skuteczność w ataku, goście natomiast wykorzystali swoje okazje i zasłużenie wywalczyli trzy punkty w Koszalinie.

Początek spotkania był wyrównany. Po 8 minutach rywalizacji był remis 2:2. Następnie na trzy bramki odskoczyli goscie. Gwardia zdołała doprowadzić w 13 minucie do stanu 4:5.

Niestety po 20 minutach rywalizacji koszalinianie przegrywali 6:10. W kolejnych minutach pierwszej połowy Gwardii nie udało się odrobić stat i do przerwy przegrywali 9:13.

Po zmianie stron Gwardia była bliska odrobienia strat w 35 minucie, gdy doprowadziła do stanu 13:14. Niedługo później ponownie SMS powiększył przewagę. Kwadrans przed końcem Gdańsk prowadził różnicą pięciu trafień.

W ostatnich 15 minutach gry koszalinianie nie odmienili losów rywalizacji. Gwardziści przegrali całe spotkanie 21:29.

[Best_Wordpress_Gallery id=”141″ gal_title=”I liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – SMS ZPRP Gdańsk”]