Gwardia walczyła, ale ponownie przegrała

IMG_7992 (2)Gwardia Koszalin stoczyła zacięty bój z KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po wielkich emocjach wygrali gracze z Zielonej Góry 29:28. Najskuteczniejszym graczem Gwardii był Patryk Kiciński, który zdobył 10 bramek, tyle samo bramek dla AZS-u zdobył Marcel Sroczyk.

Pierwsze 10 minut rywalizacji były wyrównane, bowiem zespół z Zielonej Góry prowadził 5:4. Następnie przyjezdni odskoczyli na cztery bramki już w 14 minucie, po trafieniu Marcela Sroczyka było 8:4. Przyjezdni utrzymywali przewagę do 23 minucie, wówczas AZS prowadził 15:8. Podopieczni Piotra Stasiuka w końcówce pierwszej połowy zdobyli sześć bramek z rzędu. Po 30 minutach rywalizacji goście prowadzli zaledwie 15:14, co zapowiadało emocje w drugiej połowie.

Koszalinianie po zmianie stron toczyli zaciętą walkę, a nawet w 48 minucie gry zdołali wyjść na trzy bramkowe prowadzenie 25:22. Niestety kolejne fragmenty rywalizacji należały do gości, którzy minutę przed końcem posiadali trzy bramki przewagi. Gwardia zdołała jedynie zmniejszych rozmiary porażki. Spotkanie zakończyło się wygraną gości – 29:28.

[Best_Wordpress_Gallery id=”169″ gal_title=”I liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – Korona Handball Kielce”]