Gwardia poległa w Lesznie

22Zespół Gwardii Koszalin w Lesznie musiał uznać wyższość miejscowego Realu Astromal. Gospodarze nie mieli dla koszalinian litości i odnieść wysokie zwycięstwo 30:14.

Pierwsze minuty były niezwykle wyrównane, a kluczowi byli bramkarze, bowiem po 12 minutach tablica pokazywała remis 2:2. Kolejne minuty były szczęśliwsze dla gospodarzey, którzy po pierwszej połowie prowadzili już 12:5.

Po zmianie stron, również skuteczniejsi byli gracze z Leszna. Gwardia nie potrafiła znaleźć sposobu na dobrze broniącego Jakuba Skorupskiego, który obronił m.in. 3 rzuty karne z rzędu. Podopieczni Piotra Stasiuka nie byli wstanie podjąć walki o zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 30:14.

Real Astromal Leszno – Gwardia Koszalin 30:14 (12:5)

Real Astromal Leszno: Kruk, Musiał, Skorupiński – Maleszka 1, Przekwas 5, Krystkowiak 3, Misiaczyk 1, Giernas 2, Meissner 4, Rybarczyk, Szkudelski 3, Bartłomiejczyk, Rogoziński 3, Raczkowiak 2, Frieske 3, Leder 3.

Gwardia Koszalin: Rycharski 1, Gryzio, Urbański – Szymko, Niedzielak 2, Mróz, Tołłoczko 1, Hertig, Tałaj 1, Laskowski, Kiciński 4, Jakutowicz 5, Kamiński, Dzierżawski, Bugaj.