Gwardia poległa z wiceliderem

IMG_0127Podopieczni Piotra Stasiuka po dość jednostronnym pojedynku przegrali z Nielbą Wągrowiec 21:28. Gwardia w bieżącym roku jeszcze nie wygrała, zaś Nielba odniosła 11 wygraną z rzędu.

Pojedynek rozpoczął się od prowadzenia Gwardii 3:1. Następnie goście dość szybko wyrównali, po czym zaczynali odskakiwać. W 20 minucie przewaga Nielby wynosiła cztery bramki. W końcówce pierwszej połowy Wągrowiec zdołał powiększyć przewagę. Po 30 minutach gry było 15:7 dla przyjezdnych.

Po zmianie stron Gwardia nie traciła wiary w odmienienie losów spotkania. Przewaga gości nie zwiększała się, ale jednocześnie nie zmniejszała się. W 46 minucie gry było 15:23. Następnie gospodarze rzucili dwie bramki z rzędu i była jeszcze szansa na zmniejszenie strat. Niestety ostatnie słowo należało do Nielby, która wygrała w Koszalinie 28:21.

[Best_Wordpress_Gallery id=”178″ gal_title=”I liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – Nielba Wągrowiec”]