Energa AZS wygrywa zgodnie z planem

IMG_9919Szczypiornistki Energi AZS pokonały przed własną publicznością zespół UKS-u PMC Kościerzyna 37:30. Akademiczki dzięki wygranej umocniły się w czołówce superligi kobiet.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga zespołu z Koszalina, który już w 8 minucie prowadził 6:1. Kolejne minuty należały do dziewczyn z Kościerzyny, które w 18 minucie traciły zaledwie dwie bramki dl akademiczek. W kolejnych fragmentach pierwszej połowy ponownie powiększyła się przewaga gospodyń. Ostatnie słowo w tej części spotkania należało do przyjezdnych, które do przerwy przegrywały 15:18.

Po zmianie stron Energa AZS bardzo szybko powiększyły przewagę do dziewięciu trafień. W końcówce rozluźnione akademiczki pozwoliły przyjezdnym zmniejszyć stratę. Spotkanie zakończyło się wygraną koszalinianek 37:30.

[Best_Wordpress_Gallery id=”180″ gal_title=”Superliga 2017/018: Energa AZS Koszalin – UKS PCM Kościerzyna fot. Alex”]