Koszalińskie dziewczyny rządzą w województwie!

19467817_1393238977425327_4400282077744211623_oDuży sukces odniosła żeńska drużyna KTS Koszalinianin Koszalin w Wojewódzkim Drużynowym Pucharze Polski w tenisie stołowym, który został rozegrany w miniony weekend w Międzyzdrojach. Koszalinianki grając w składzie Katarzyna Grzegorczuk, Natalia Kocoń i Paulina Kasprzak pokonały w finale faworyzowany UKS I Chrobry Międzyzdroje ( I liga kobiet) 4-1, przerywając w ten sposób wieloletnią dominację w Pucharze tego Klubu.

We wcześniejszym pojedynku zawodniczki KTS-u łatwo uporały się z UKS II Chrobry Międzyzdroje 4-0.
Mariusz Matejek-Prezes KTS Koszalinianin Koszalin:
Pragnę serdecznie pogratulować dziewczynom za osiągnięty wynik.Triumf w tych zawodach uprawnia nasz zespół do udziału w rozgrywkach centralnych. Będziemy starać się o organizację jednego z Turniejów Półfinałowych w Koszalinie. Oglądanie czołowych zawodniczek na pewno byłoby atrakcją dla miłośników tenisa stołowego z naszego regionu.

W rozgrywkach mężczyzn zespoły KTS I w składzie Mariusz Matejek, Mariusz Ryłów, Marcin Buła oraz KTS II: Władysław Zbylut, Edward Romanowski i Gabriel Wasilewski uplasowały się na V miejscu