Gol w doliczony czasie gry dał Gwardii zwycięstwo

070418_IMI_IMG_6026

Gwardia po bramce w 92 minucie pokonuje Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Ponadto gospodarze kończyli mecz w 10 osobowym składzie.

Pierwsza część rywalizacji nie przyniosła wielkich emocji. Piłkarzom w grze przeszkadzał mocno wiejący wiatr.

Druga połowa dostarczyła zdecydowanie większych emocji. Już w pierwszej akcji Aleksander Karbowiak mógł dać Gwardii upragnione prowadzenie. Pierwszy gol padł w 66 minucie, po strzale Adama Setlaka. Wystarczyło parę sekund, aby goście doprowadzili do wyrównania po silnym uderzeniu Jana Grzesika.

W 81 minucie Robert Ziętarski w zamieszaniu podbramkowym kopnął bramkarza w twarz i został ukarany czerwoną kartką.

Gwardia grając w osłabieniu walczyła do końca o zwycięstwo. Walka przyniosła efekt w doliczonym czasie gry, gdy Michał Szubert wyprowadził Gwardię na prowadzenie 2:1. Niedługo później zakończyło się spotkanie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”191″ gal_title=”II liga: Gwardia Koszalin – Siarka Tarnobrzeg fot. jacek Imiołek”]