Tłumy na drugiej Orlej Pięści

IMG_8681

W niedzielę 8 kwietnia W Strzekęcinie (red. jezioro Czarne) w promieniach słońca odbyła się druga tegoroczna Orla Pię(ś)ć. Frekwencja dopisała i w biegu na dystansie 5 km rywalizowało 104 biegaczy.

Najszybciej dystans 5 km pokonał Adrian Kępka, który wyprzedził Jaśka Stebelskiego i Jacka Czaplińskiego. Wśród kobiet triumfowała Alicja Wosztyl przed Agnieszką Kęsik i Małgorzatą Krzewińską.

Ponadto odbyły się biegi dla dzieci. W biegu na dystansie 1 km wygrał Joachim Niciejewski, zaś na 2,5 km trasie najszybszy był Kacper Tkaczyk.

Na trasie nie zabrakło, również reprezentantów Nordic Walking, a najszybszym zawodnikiem z kijkami okazała się Katarzyna Turek.

Łącznie na leśne trasy wyruszyło 160 zawodników. Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobiegnięcia do mety. Jednocześnie informujemy, że zawody zaliczają się do prowadzonego przez nas Koszalińskiego Rankingu Biegaczy. Zapraszamy, również do wspierania nas w uzbieraniu funduszy dla najszybszych biegaczy link do zrzutki tutaj –>> https://zrzutka.pl/vm5dnr

Kolejna szansa na rywalizację koło jeziora Czarne już 13 maja.

Galeria / fot. Aleks

« 2 z 3 »