Gwardia rozbita przez Stal

IMG_9502

Szczypiorniści Gwardii Koszalin doznali wysokiej porażki z jednym z faworytów do awansu do Superligi – Stalą Gorzów 22:39.

Zespół z Gorzowa imponował skutecznością. Niemal każda akcja Stali kończyła się bramką. Jedynie pierwsze minuty były w miarę wyrównane, po 7 minutach rywalizacji goście prowadzili 4:2. Kolejne minuty to już powiększanie się przewagi Gorzowa, który w 21 minucie prowadził już 12:5.

Druga drużyna ligowej tabeli na każdym kroku udowadniała swoją wyższość. Już po pierwszej połowie strata koszalinian wynosiła dziesięć trafień – 9:19.

Po zmianie stron przebieg wydarzeń na parkiecie nie uległ zmianie. W dalszym ciągu rosła przewaga Stali, która w 42 minucie prowadziła – 14:26. W końcówce spotkania goście nie odpuszczali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Stali Gorzów 22:39.

Najskuteczniejszym graczem w koszalińskim zespole był Bartosz Tołłoczko zdobywca sześciu bramek.

[Best_Wordpress_Gallery id=”196″ gal_title=”I liga: Gwardia Koszalin – Stal Gorzów fot. Jacek Imiołek”]