Gwardia remisuje po golu w 90 minucie

260518_IMI_IMG_8972

Gwardia Koszalin w ostatnim swoim meczu na własnym boisku w drugiej lidze zremisowała ze Stal Stalową Wolą 3:3. Zespół Tadeusza Żakiety do remisu doprowadził w doliczonym czasie gry.

Spotkanie w pierwszych minutach było wyrównane i brakowało sytuacji podbramkowych. Pierwsze trafienie padło w 28 minucie, a na listę strzelców wpisał się Robert Ziętarski. Radość gospodarzy trwała zaledwie 120 sekund, goście wyrównali po trafieniu Mateusza Bukowca. Do przerwy był remis 1:1.

Po zmianie stron już w 47 minucie Stal objęła prowadzenie po golu Sebastiana Łętocha. Już w 51 minucie było 1:3, rzut karny na bramkę zamienił Michał Mistrzyk.

Gwardia nie zamierzała rezygnować z korzystnego rezultatu. W 59 minucie Krystian Przyborowski zdobył kontaktowego gola. Koszalinianie w doliczonym czasie gry wyrównali po skutecznym rzucie karnym wykonywanym przez Roberta Ziętarskiego. Koszaliński napastnik w kończącym się sezonie ma na swoim koncie 10 trafień. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Dodajmy, że koszaliński zespół po zaledwie sezonie gry na arenach drugoligowych powraca do trzecioligowych zmagań. Gwardii do końca sezonu pozostało jeszcze jedno wyjazdowe spotkanie z GKS-em Jastrzębie, które świętuje awans do pierwszej ligi.