Gwardia powalczy o pierwsze trzy punkty

zap-gwardia-baltyk

W drugiej serii spotkań dojdzie do ciekawego starcia w Koszalinie, miejscowa Gwardia podejmie Bałtyk Gdynia. Oba zespoły w pierwszej kolejce nie odniosły zwycięstwa. Czy tym razem, któraś z drużyn sięgnie po trzy punkty?


Koszalinianie w poprzednim sezonie rywalizowali w drugiej lidze. Niestety po jednym sezonie na tym poziomie musieli uznać wyższość rywali i wrócili na trzecioligowe boiska. Inauguracja obecnego sezonu. również nie była udana. Porażka z beniaminkiem Radunią Stężyca 1:2 z pewnością rozdrażniła podopiecznych Tadeusza Żakiety.

Bałtyk Gdynia poprzedni sezon zakończył na trzeciej pozycji. W rozpoczętym sezonie Kadłuby, również zapowiadają walkę o czołowe lokaty. W pierwszej kolejce gdynianie jedynie zremisowali 1:1 z Polonią Środa Wielkopolska.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Oba zespoły zrobią wszystko, aby odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo. Początek rywalizacji 15 sierpnia o godzinie 18:00 w Koszalinie.

 

Relacja na żywo zostanie przeprowadzona przez portal lajfy.com, a poprowadzi ją nasz człowiek Artur Rutkowsk, (przejdź do relacji)