Ostatnie słowo należało do Bałtyku

300918_IMI_IMG_4563

Bałtyk Koszalin po dobrym meczu zremisował z Kotwicą Kołobrzeg 1:1. Koszalinianie doprowadzili do wyrównania w 89 minucie, za sprawą Michała Czenko.

Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem. Gospodarze posiadali optyczną przewagę, ale nie potrafili jej wykorzystać. Bałtyk w pierwszej połowie stworzył groźniejszą sytuację, ale zimnej krwi zabrakło Kamilowi Lichmańskiemu. Do przerwy bez bramek.

Po zmianie stron w 50 minucie bramkę powinien zdobyć Mateusz Górny, ale jego strzał zatrzymał się na słupku. Niedługo później Kotwica mogła cieszyć się z prowadzenia, strzał z dystansu Adriana Szynki zaskoczył Maksymiliana Witkowskiego. W końcówce spotkania Bałtyk zdominował rywala, co przyniosło efekt w 89 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Macieja Gregorka i Michał Czenko głową trafia w samo okienko bramki. W doliczonym czasie gry Kotwica starała się odzyskać prowadzenie, ale mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.