KTS Koszalinianin w formie

kts
Hala im. Andrzeja Grubby w Gdańsku była areną w ostatni weekend III Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Udany występ zanotowali w nim zawodnicy KTS Koszalinianin Mariusz Matejek i Paweł Mazuryk.

Mazuryk okazał się bezkonkrencyjny w klasie VIII. W półfinale pokonał 3:0 Mariusz Olczaka ( KS Bronowianka Kraków), zaś w finale gładko pokonał Piotra Goniowskiego ( WSSiRN START Katowice)3:0, który w fazie grupowej wygrał 3:1 z aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych- Marcinem Skrzyneckim ( ZKS Zielona Góra).
Mariusz Matejek wywalczył 3 miejsce w klasie 9. W ćwierćfinale pokonał 3:2 Benedykta Mąkosę( Start Radom), w półfinale uległ późniejszemu zwycięzcy tej kategorii Pawłowi Jabłońskiemu ( KS Bronowianka Kraków).