Nadal czekają na pierwsze zwycięstwo

091118_IMI_IMG_7627

Już siódme spotkanie przegrali koszykarze AZS-u Koszalin. W miniony piątek 16 listopada Start Lublin nie miał litości dla AZS-u Koszalin. Start pokonał koszalinian, aż 81:59. W drużynie AZS-u wyróżnił się, tylko Marko Tejić, który rzucił 19 punktów i odnotował 13 zbiórek. W starcie najskuteczniejszy Mateusz Dziemba rzucił 13 punktów.

Już pierwsza kwarta pokazała, że Start nie powinien mieć problemów z pokonaniem AZS-u. Po 10 minutach Start miał już trzynaście punktów przewagi. Druga odsłona była jeszcze skuteczniejsza w wykonaniu gospodarzy, w pewnym momencie było już 40:13. Na przerwę AZS schodził ze stratą dwudziestu-czterech oczek – 24:48.

Po zmianie stron  AZS zbliżył się na 15 punktów. Zespół z Lublina w kolejnych minutach wrócił na właściwe tory
i po 30 minutach rywalizacji prowadził 62:43. Czwarta kwarta to już tylko formalność w wykonaniu gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali w pełni zasłużenie 81:59.

AZS nadal czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo. Dotychczas przegrał wszystkie siedem spotkań.