Wyjazdowa porażka Gwardii

171118_IMI_IMG_8272

Podopieczni Piotra Stasiuka przegrali wyjazdowe spotkanie w I lidze. W Gorzowie miejscowa Stal pokonała Gwardię Koszalin 27:19. Najskuteczniejszym zawodnikiem Gwardii był Patryk Kiciński zdobywca 7 bramek. W drużynie Stali najskuteczniejszy Dawid Pietrzkiewicz rzucił 6 goli.

W spotkanie lepiej weszli gospodarze, którzy po trafieniu Dawida Pietrzkiewicza w 10 minucie prowadzili już 5:2. Gwardia odpowiedziała dwoma trafieniami i już w 13 minucie było 4:5 dla Stali. Drużyna z Gorzowa ponownie zaatakowała i po kolejnych czterech minutach posiadała już cztery trafienia przewagi 8:4. Do końca pierwszej połowy trwała typowa gra bramka za bramkę. Po 30 minutach rywalizacji Stal prowadziła 15:11.

Podopieczni Piotra Stasiuka po zmianie stron nie potrafili znaleźć sposobu na dobre dysponowanych graczy Stali. Gospodarze nie tylko utrzymywali wypracowaną przewagę, ale ją nawet powiększali. Kwadrans przed końcem strata do Gorzowa wynosiła już siedem trafień 13:20. W ostatnich piętnastu minutach rywalizacji Gwardia nie zdołała zmniejszyć rozmiarów porażki. Ostatecznie Stal Gorzów pokonała koszalińską Gwardię 27:19.

W ostatnim tegorocznym spotkaniu Gwardia Koszalin zmierzy się z Mazurem Sierp. Mecz odbędzie się 8 grudnia w koszalińskiej hali Gwardia. Początek o godzinie 17:00.