ENERGA AZS – UKS PCM Kościerzyna 37:26

energa-azs-koszalinuks-pcm-koscierzyna

Energa AZS Koszalin w drugiej połowie spotkania bez większych problemów zmierzała po kolejne zwycięstwo. Podopieczne Anity Unijat pozostają zespołem niepokonanym we własnej hali.

Zapis relacji LIVE

Koniec meczu

ENERGA AZS – UKS PCM 37 :26

Podopieczne Anity Unijat odniosły kolejne ważne zwycięstwo w PGNiG Superlidze kobiet. W najbliższą środę 16 stycznia akademiczki w Koszalinie zmierzą się z Koroną Handball Kielce w ramach Pucharu Polski.

55 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 35 :23

Koszalinianki nie pozwalają przyjezdnym na zmniejszenie strat i pewnie zmierzają po 3 punkty

Chcesz, aby twoja reklama pojawiała się w kolejnej naszej relacji napisz do nas na adres: artur@sportowiec.info

50 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM  32:20

Gospodynie pewnie zmierzają po szóstą wygraną we własnej hali w bieżącym sezonie.

45 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 30:19

Rozdrażnione akademiczki zabrały się za powiększanie przewagi, która błyskawicznie urosła do 11 trafień

forma-logo-1024x330

40 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 26:17

W kolejnych pięciu minutach m.in. Nowicka została ukarana 2 minutami kary, zaś Sach obroniła rzut karny. ENERGA AZS dalej posiada sporą przewagę

35 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 23:15

Po zmianie stron przyjezdne starają się zmniejszyć stratę do koszalinianek. W pierwszych 5 minutach drugiej połowy zmniejszyli nieco straty

energa

W pierwszej połowie rywalizacji wicelider rozgrywek PGNiG Superliga kobiet posiadał znaczącą przewagę. Przyjezdne ambitnie walczą, ale nie są wstanie przeciwstawić się faworyzowanym gospodynią. Do przerwy 9 bramek przewagi Koszalina

30 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 21:12

W końcówce spotkania ENERGA AZS powiększyła przewagę do dziewięciu trafień. Do przerwy 21:12 dla gospodyń

25 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 19:12

Podopieczne Anity Unijat nieco zwolniły, ale cały czas posiadają bezpieczną przewagę

banner treningi

20 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 16:8

Gospodynie w kolejnym fragmencie spotkania utrzymały wywalczoną przewagę w pierwszym kwadransie rywalizacji.

15 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 13:5

Akademiczki kontrolują przebieg wydarzeń na parkiecie. Akademiczki powiększają przewagę, a Iza Prudzienica,  w tym czasie obroniła rzut karny

ranking logo

10 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 9:4

W kolejnych pięciu minutach akademiczki powiększyły przewagę do pięciu trafień. Koszalinianki w pełni kontrolują przebieg wydarzeń na parkiecie

5 minuta

ENERGA AZS – UKS PCM 3:1
Akademiczki rozpoczęły spokojnie od wyjścia na prowadzenie w pierwszej minucie, po golu Pauli Mazurek. W 3 minucie Gabriela Urbaniak podwyższyła na 2:0. Niedługo później kolejne trafienie dołożyła Monika Michałów. Przyjezdne odpowiedziały trafieniem Alicji Pękały

Zanim rozpoczęło się spotkanie nagrodzono trenera Waldemara Szafulskiego złotą odznaką za zasługi dla rozwoju polskiej piłki ręcznej

Rozpoczęła się prezentacja drużyn. Pierwsze na parkiet wybiegły przyjezdne. Zaraz po nich zaprezentowały się koszalinianki. Na trybunach w sektorze Biało Zielonej Dumy Koszalina zaprezentowała się duża sektorowa flaga

Składy

Energa AZS Koszalin: Sach, Prudzienica – Han, Urbaniak, Mazurek, Budnicka, Kaczanowska, Michałów, Volovnyk, Smbatian, Striukowa, Rycharska, Nowicka, Borysławska, Tomczyk

UKS PCM Kościerzyna: Bielak – Dorsz, Pękala, Sus, Gutkowska, Haric, Somionka, Kreft, Wicik, Zawalich, Fesdorf.