Biegli ku pamięci żołnierzy

Grzegorz Braun wygrał bieg Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych na dystansie 10 km w Koszalinie. Najszybszą kobietą na tym dystansie była Agnieszka Konkel. W biegu na dystansie 1963m triumfował Wojciech Lebioda, a wśród pań triumfowała Zuzanna Wiechowska. Łącznie w Koszalinie rywalizowało 267 zawodników.

Grzegorz Braun z Gryfic linię mety przekroczył z czasem 33 i 54 sekund. Drugą lokatę zajął Tomasz Perlik z Miaska z czasem 34 minut i 27 sekund. Podium uzupełnił Artur Karcz z Kołobrzegu z czasem 35 minut i 22 sekund.

Wśród kobiet Agnieszka Konkel z Koszalina triumfowała z czasem 43 minut i 7 sekund. Drugą lokatę wywalczyła Karolina Chorąży z czasem 43 minut i 40 sekund. Podium uzupełniła Julita Pełechata z Koszalina z czasem 45 minut i 21 sekund.

Na krótszym dystansie triumfował Wojciech Lebioda z Polanowa z czasem 7 minut i 8 sekund. Wśród kobiet triumfowała Zuzanna Wiechowska z Koszalina z czasem 8 minut i 52 sekund.

Drugą kobietą na mecie okazała się Aleksandra Baranek ze Szczecinka z czasem 8:52, a trzecie miejsce przypadło Monice Kubiak z Kołobrzegu z czasem 9:40.

Wśród panów na krótszym dystansie drugie miejsce wywalczył Jakub Beszterda z Koszalina z czasem 7:23. Trzecią lokatę wywalczył Tomasz Bieńkowski z Niekłonic z czasem 7:46.

Pełne wyniki

Oba biegi są zaliczane do prowadzonego przez nasz portal Sportowiec.info, Koszalińskiego Rankingu Biegaczy.

W marcu do klasyfikacji rankingu zaliczają się jeszcze następujące biegi:
06.03.2019 – Zimowe Mile Górskie – 5/5
24.03.2019 – II Bieg w Polanowie
30.03.2019 – Koszaliński Bieg Górski 5km
30.03.2019 – Koszaliński Bieg Górski 15 km

Każde zdjęcie możecie posiadać w dużej rozdzielczości bez napisów, aby to zrobić należy skontaktować się z nami artur@sportowiec.info. Ponadto trzeba nas wspomóc w prowadzeniu Koszalińskiego Rankingu Biegaczy wpłacając minimum 5 zł na prowadzoną rzec wspomnianego rankingu zrzutkę