Energa AZS przegrywa w Lubinie

Szczypiornistki Energii AZS Koszalin przegrały na wyjeździe z Metraco Zagłębie Lubin 14:18. najskuteczniejsza zawodniczką koszalińskiej drużyny była Paula Mazurek – 5 bramek. Była to druga porażka akademiczek w grupie mistrzowskiej.

W pierwszym kwadransie znakomicie w bramce Zagłębia spisywała się Monika Maliczkiewicz, która przez piętnaście minut dała się pokonać tylko dwukrotnie. Akademiczki, w tym momencie przegrywały 2:5. W drugim kwadransie nie wiele się zmieniło i po 30 minutach Energa AZS przegrywała 6:9.

Po zmianie stron gospodynie pilnowały wywalczonej przewagi, a nawet ją powiększały. W 46 minucie podopieczne Anity Unijat przegrywały już 8:14. Następnie koszalinianki rzuciły cztery bramki z rzędu wlewając nadzieję w serca swoich fanów. Niestety Zagłębie odpowiedziało dwiema bramkami i ponownie posiadało cztery bramki przewagi. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 18:14 dla Metraco Zagłębia Lubin.

Kolejny mecz Energa AZS Koszalin zagra 13 kwietnia w Elblągu z miejscowym Startem. Początek o godzinie 18:00.