Drugi sezon Admiral Cup 2017/2018

admiral-cup

Poniżej wyniki

7 kolejka

14:15 KRAWO 3:0 KANGUOREGANO
14:40 INVENA 4:6 ZEFIR
Sawicki x 2
Teofilak
Gilewski B.
Błaszczyk x 4
Drozdowski
Zblewski
15:05 SZTORM 7:3 KRAWO
Ślusarz x3
Janusz x2
Feliński
Matusiak
Piławski x2
Petrycki
15:30 KANGUOREGANO 0:3 INVENA
15:55 SZTORM 7:2 ZEFIR
Ślusarz x 3
Pooch x2
Janusz
Matusiak
Błaszczyk
Szaflarski
16:20 KANGUOREGANO 0:3 SZTORM
16:45 INVENA 4:6 PK
Pasterniak x2
Gilewski
Sawicki
Miller
Pakuła x 2
Wasylik x 2
Pańczyszyn Patryk
17:10 SZTORM 8:2 PK
Ślusarz x 3
Pooch x2
Janusz x 2
samobójcza
Pańczyszyn Patryk
Pakuła
17:35 SZTORM 12:2 TRENERZY
Ślusarz x5
Włodyka
Felińśki x3
Janusz x2
Koziarski
Pańczyszyn
Łanik
18:00 FORCARS 2:4 PRYWATKA
Pytlewski
Paprocki
Pasterniak Maciej x4
18:25 FORCARS 5:1 INVENA
Socha
Kaźmierczak
Pawlak x 2
Pytlewski
18:50 PK 2:6 TRENERZY
Wilk x 2 Skórka x3
Drożdżal
Tatarowicz x2
19:15 AUTOSTORE 4:8 FORCARS
Jasiński x3
Wziątek
Pawlak x3
Kaźmierczak x3
SochaPytlewski
19:40 SZTORM 5:8 AUTOSTORE
Ślusarz x3
Pooch x2
Jankowski
Wziątek x2
Jasiński x5
19:55 TRENERZY 8:8 ForCars
Drożdżal x2
Łanik x2
Skórka x2
Pańczyszyn
Tatarowicz
Kaźmierczak x4
Socha x2
Pytlewski x2

 

 

Rossa Rosnowo

Rank
6
Mecze
16
Won
7
Tied
0
Lost
9

Last Match

Rossa Rosnowo – ForCars

4. Match Day

23. lutego 2018 

3 - 0

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Sztorm - 5:0 5:3 4:2 8:4 6:5 6:0 12:3 4:0 12:1 3:0
2 Prywatka 0:5 - 3:2 5:2 7:4 6:3 8:1 6:2 16:1 9:3 7:2
3 Krawo 3:5 4:4 - 2:0 5:3 11:4 6:4 8:3 4:1 9:0 3:0
4 Zefir Wyszewo 2:4 3:6 0:2 - 6:4 4:4 6:1 8:4 6:5 10:1 3:1
5 Auto Myjnia ForCars Atrium 4:8 4:7 3:5 4:6 - 3:2 5:4 3:6 3:4 3:5 1:3
6 Trenerzy Gwardia Koszalin 5:6 3:6 4:11 4:4 2:3 - 7:5 11:6 5:2 4:6 3:0
7 AutoStore 0:6 1:8 4:6 1:6 4:5 5:7 - 2:2 1:12 1:5 3:0
8 Invena 3:12 2:6 3:8 4:8 6:3 6:11 2:2 - 3:4 8:1 6:5
9 Politechnika Koszalińska 0:4 1:16 1:4 5:6 3:7 2:5 12:1 4:3 - 2:6 3:6
10 ABFrost 1:12 3:9 0:9 1:8 5:3 6:4 5:1 1:8 6:2 - 0:3
11 Kanguoregano 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 4:2 6:6 5:6 6:3 8:2 -

 

Klasyfikacja strzelców po 8 kolejkach

48 bramek
Ślusarz (Sztorm)

46 bramek
Maciej Pasternak (Prywatka)

40 bramek
Petrycki (Krawo)

26 bramek
Krupski (Trenerzy)
Feliński (Sztorm)

25 bramki
Tabaczkiewicz (Prywatka)

24 bramek
Jasiński (AutoStore)

22 bramek
Kisiel (Invena)
Biliński (Prywatka)
Dawid Szaflarski (Zefir)

21 bramek
Miller (Politechnika Koszalińska)
Kaźmierczak (Auto Myjnia Forcars)
Bartłomiej Gilewski (Invena)

19 bramek
Piławski (Krawo)
Pańczyszyn (Trenerzy)

16 bramek
Socha (Auto Myjnia Forcars)

15 bramek
Maciej Bachleda (Auto Myjnia Forcars)

14 bramek
Kosiarski (Kanguoregano)
Marcin Pasternak (Prywatka)
Tesfamichael (Trenerzy)
Wawrzyniak (ABFrost)

13 bramek
Wziątek (AutoStore)

12 bramek
Balonis (Krawo)
Rosik (Prywatka)
Janusz (Sztorm)

11 bramek
Kaszubski (Invena)
Błaszczyk (Zefir)
Koziarski (Sztorm)

10 bramek
Wasylik (Politechnika Koszalińska)
Pazdur (Sztorm)
Kraj (AutoStore)

9 bramek
Pełka (ABFrost)
Pakuła (Politechnika Koszalińska)
Tatarowicz (Trenerzy)
Pytlewski (ForCars)

8 bramek
Łanik (Trenerzy)
Wawrzkiewicz (Zefir)
Fahl (Krawo)
Pawlak (AutoStore)
Stokowiecki (Zefir)
Makaroyj (Krawo)
Pooch (Sztorm)

7 bramek
Nowaszczuk (Politechnika Koszalińska)
Rezmer (Prywatka)
Włodyka (Sztorm)
Zblewski (Zefir Wyszewo)
Mateusz Nazar (ABFrost)

6 bramek
Symonowicz (Zefir)
Matusiak (Sztorm)
Maciukajć (Zefir Wyszewo)
Makowski (Kanguoregano)
Kadziński (Politechnika Koszalińska)
Skórka (Trenerzy)
Krysiak (Prywatka)

5 bramek
Drożdżal (Trenerzy)
Sawicki (Invena)
Pietrzykowski (Auto Myjnia Forcars)

4 bramki
Mikita (Kanguoregano)
Kamiński (Kanguoregano)
Pawluch (Zefir Wyszewo)
Suski (Trenerzy)
Weresiński (ABFrost)
Połowniak (Zefir)
Drozdowski (Zefir)
Wieczorek (Zefir)
Mastalenko (ABFrost)
Skowron (AutoStore)

3 bramki
Gutkin (Kanguregano)
Post (Krawo)
Paweł Gliewski (Invena)
Wilk (Politechnika Koszalińska)
Budryk (AutoStore)

2 bramki
Pudzik (ABFrost)
Chrobot (Kanguoregano)
Pawelec (Invena)
Papacz (Kanguoregano)
Żuber (Politechnika Koszalińska)
Bieniek (Sztorm)
Szeląg (Trenerzy)
Starek (Politechnika Koszalińska)
Krawczyk (Krawo)
Chudzik (Krawo)
Tomczyk (ABFrost)
Bąk (ABFrost)
Kowalczyk (ABFrost)
Sydzik (AutoStore)
Paprocki (ForCars)

1 bramka
Pilichowicz (Zefir)
Jankowski (AutoStore)
Rogoziński (Politechnika Koszalińska)
Kierul (ABFrost)
Kozieł (AutoStore)
Basiński (AutoStore)
Gras (AutoStore)
Włodarczyk (ABFrost)
Kegr (ABFrost)
Wereszyński (ABFrost)
Zychowski (ABFrost)
Orzechowski (ABFrost)
Żukowski (Trenerzy)
Piliński (Zefir)
Rutecki (Kanguoregano)
Siedlecki (Prywatka)
Chmielewski (AutoStore)
Bać (Zefir Wyszewo)
Teofilak (Invena)
Kraszka (ABFrost)
Bialik (ABFrost)
Włodyka (ABFrost)

Samobójcze
4 – AutoStore
2 – Krawo
1 – Prywatka
1 – Kanguoregano
1 – Sztorm

 

Wyniki

1 Kolejka
Trenerzy – Prywatka 3:6
Bramki: Krupski 2, Drożdżal (Trenerzy), Maciej Pasternak 4, Rosik, Biliński (Prywatka)

ABFrost – Politechnika Koszalińska 6:2
Bramki: Weresiński 3, Nazar 2, Zychowski (ABFrost), Żubert Miler (Politechnika)

Politechnika Koszalińska – Trenerzy 2:5
Bramki: Miler, Starek (Politechnika), Tatarowicz 2, Krupski 3 (Trenerzy)

Prywatka – ABFrost 9:3
Bramki: Maciej Pasternak 2, Biliński 2, Krysiak, Rezmer, Tabaczkiewicz, Rosik, Marcin Pasternak (Prywatka), Włodarczyk, Kegr, Wereszyński (ABFrost)

Politechnika Koszalińska – Prywatka 1:16
Bramki: Miler (Politechnika) Maciej Pasternak 3, Biliński 3, Rosik 3, Tabaczkiewicz 4, Marcin Pasternak 2, Rezmer (Prywatka)

Invena – AutoStore 2:2
Bramki: Bartek Gliewski (Invena), Budryk, Jasiński (AutoStore)

Sztorm – Krawo 5:3
Bramki: Janusz, Ślusarz 2, Feliński, Włodyka (Sztorm), Fahl, Baloński, Post (Krawo)

Sztorm – AutoStore 6:0
Bramki: Feliński 3, Ślusarz, Włodyka, Pazdur

Krawo – Invena 8:3
Bramki: Baloński 2, Petrycki 2, Post 2, Makaroyj , Piławski (Krawo), Paweł Gilewski, Bartłomiej Gilewski, Kisiel (Ivena)

AutoStore – Krawo 4:6
Bramki: Jasiński 2, Gras, Butryk (AutoStore), Patrycki 4, Makaroyj , Piławski (Krawo)

Invena – Sztorm 3:12
Bramki: Pawelec 2, Kisiel (Invena), Ślusarz 5, Pazdur 3, Matusiak 2, Feliński 2 (Sztorm)

2 Kolejka

ZEFIR – POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA 6:5
Bramki: Symonowicz 5, Błaszczuk (Zefir), Pakuła 3, Kadziński, Miler (Politechnika)

KRAWO – ABFROST 9:0
Bramki: Piławski 4, Petrycki 3, Balonis 2 (Krawo)

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA – KRAWO 1:4
Bramki: Pakuła (Politechnika), Petrycki, Piławski, Balonis (Krawo)

ZEFIR – ABFROST 10:1
Bramki: Dawid Szaflarski 3, Symonowicz 2, Stokowiecki 2, Wieczorek 2, Błaszczuk (Zefir), Mastalenko (ABFrost)

ZEFIR – KRAWO 0:2
Bramki: Adrian Fahl, Puławski (Krawo)

AUTO STORE – TRENERZY 5:7
Bramki: Kozieł, Basiński, Kraj 3 (AutoStore), Pańczyszyn 3, Krupski, Tesfamichael 2, Łanik

PRYWATKA – INVENA 6:2
Bramki: Marcin Pasternak 3, Tabaczkiewicz 3 (Prywatka), Paweł Gilewski, Bartek Gilewski (Invena)

INVENA – TRENERZY 6:11
Bramki: B.Gilewski, Marcin Kisiel 4, Kaszuba (Invena), Krupski 5, Pańczyszyn 2, Tesfamichael 2, Łanik, Drożdżal (Trenerzy)

Auto Myjnia ForCars Atrium – PRYWATKA 4:7
Bramki: Kaźmierczak 2, Socha, Maciej Bachleda (Auto Myjnia), Tabaczkiewicz, Maciej Pasternak 5, samobójcza (Prywatka)

Auto Myjnia ForCars Atrium – INVENA 3:6
Bramki: Socha, Patrzykowski 2 (Auto Myjnia), Kaszuba 3, B.Gilewski, Kisiel 2

SZTORM – TRENERZY 6:5
Bramki: Janusz 2, Ślusarz, Włodyka, Feliński, Koziarski (Sztorm), Krupski 2, Tesfamichael 2, Łanik (Trenerzy)

Auto Myjnia ForCars Atrium – SZTORM 4:8
Bramki: Bachleda, Socha 2, Pietrzykowski (Auto Myjnia), Ślusarz 3, Feliński 2, Matusiak 2, Pazdur (Sztorm)

Zdjęcia z drugiej kolejki zmagań:

« 1 z 2 »

 3 kolejka


Krawo – ForCars 5:3
Bramki:
Petrycki 4, Piławski (Krawo), Socha, Bachleda, Kaźmierczak (ForCars)


ABFrost – Autostore 5:1
Bramki:
Pełka 2, Mastalenko, Wawrzyniak 2 (ABFrost), Wziątek (AutoStore)


Trenerzy – Krawo 4:11
Bramki:
Szeląg, Pańczyszyn, Krupski 2 (Trenerzy), Petrycki 4, Fahl 2, Balonis, Makoroyj 3, Piławski (Krawo)


ForCars – ABFrost 3:5
Bramki:
Socha, Bachleda 2 (ForCars), Mastalenko, Pełka 2, Wawrzyniak, Mateusz Nazar (ABFrost)


AutoStore – Politechnika Koszalińska 1:12
Bramki:
Wziątek (AutoStore), Kadziński, Nowaszczuk 6, Wasyli 3, Miller 2 (Politechnika)


ABFrost – Sztorm 1:12
Bramki:
Orzechowski (ABFrost), Koziarski 5, Ślusarz 5, Pooch, Feliński (Sztorm)


Kanguoregano – ForCars 3:1
Bramki:
Koziarski 2, Makowski (Kanguoregano), Socha (ForCars)


Zefir Wyszewo – Trenerzy Gwardii 4:4
Bramki:
Stokowiecki, Wawrzkiewicz, Błaszczyk, Piliński (Zefir), Pańczyszyn, Krupski, Żukowski, Tesfamichael (Trenerzy)


Sztorm – Politechnika Koszalińska 4:0
Bramki:
Włodyka, Pooch, Feliński 2


Kanguoregano – Zefir Wyszewo 1:3
Bramki:
Mikita (Kanguoregano), Wawrzkiewicz, Stokowiecki, Błaszczyk (Zefir)


Kanguoregano – Politechnika Koszalińska 6:3
Bramki:
Chrobot 2, Koziarski, Kamiński, Rutecki, Samobójcza (Kanguoregano), Kadziński 2, Nowaszczuk (Politechnika)


Zefir Wyszewo – Prywatka 3:6
Bramki:
Wawrzkiewicz, Szaflarski, Błaszczyk (Zefir), Biliński 4, Tabaczkiewicz, Rosik (Prywatka)

4 kolejka

Kanguoregano – Invena 5:6
Bramki: Gutkin 2, Kosiarski 2, Mikita (Kanguoregano), Kaszubski 4, Kisiel (Invena)

Kanguoregano – Trenerzy 4:2
Bramki: Kosiarski 3, Kamiński (Kanguoregano), Skórka, Tatarowicz (Trenerzy)

ABFrost – Invena 1:8

Bramki: Kowalczyk (ABFrost), Gilewski 3*, Kisiel 4, Kaszubski (Invena)

Kanguoregano – ABFrost 8:2
Bramki: Kosiarski 3, Kamiński, Gutkin, Makowski, Papacz, Mikita (Kanguoregano), Pełka Wawrzyniak (ABFrost)

Trenerzy – ForCars 2:3

Bramki: Krupski 2 (Trenerzy), Kaźmierczak, Socha 2 (ForCars)

Kanguoregano – AutoStore 6:6

Bramki: Mikita, Kosiarski 3, Makowski 2 (Kanguoregano), Jasiński 2, Kraj, Skowron, samobójcza (AutoStore)

AutoStore – ForCars 4:5

Bramki: Jasiński 3, Kraj (AutoStore), Socha, Pawlak, Kaźmierczak, Bachleda (ForCars)

Trenerzy – ABFrost 4:6

Bramki: Krupski 2, Pańczyszyn, Tatarowicz (Trenerzy), Pełka 2, Wawrzyniak 2, Nazar, Kierul (ABFrost)

Krawo – Prywatka 2:3

Bramki: Balonis, Petrycki (Krawo), Pasternak 2, Biliński (Prywatka)

Zefir – AutoStore 6:1

Bramki: Stokowiecki, Szaflarski, Połowniak 2, Drozdowski, Pilichowicz (Zefir), Skowron (AutoStore)

ForCars – Zefir 4:6

Bramki: Socha, Pytlewski, Bachleda (ForCars), Stokowiecki, Wieczorek, Szaflarski, Połowniak, ?? 2 (Zefir)

Prywatka – AutoStore 8:1

Bramki: Biliński 2, Marcin Pasternak 2, Maciej Pasternak 3, Tabaczkiewicz (Prywatka), Jasiński (AutoStore)

Zdjęcia z czwartej kolejki zmagań:

« 1 z 2 »

5 kolejka

Kanguregano – Krawo 0:3 v.o

Politechnika Koszalińska – ForCars 3:7
Bramki: Wasylik, Miller 2 (Politechnika), Kaźmierczak 2, Bachleda 3, Pawlak (ForCars)

Krawo – ForCars 7:4
Bramki: Petrycki 2, Piławski 2, Chudzik Krawczyk, Balonis (Krawo), Bachleda 3, Kaźmierczak (ForCars)

Kanguoregano – Sztorm 0:3 v.o

Invena – Zefir Wyszewo 4:8
Bramki: Kisiel 3, Sawicki (Invena), Maciukajć, Zblewski, Szaflarski 3, Wawrzkiewicz (Zefir)

Prywatka – Sztorm 0:5 
Bramki: Pazdur, Bieniek, Janusz, Feliński (Sztorm)

Invena – Politechnika Koszalińska 3:4
Bramki: Kisiel 2, Kaszubski (Invena), Kadziński, Miller 3 (Politechnika)

Sztorm – Zefir Wyszewo 4:2
Bramki: Koziarski 2, Ślusarz, Włodyka (Sztorm), Wawrzkiewicz, Zblewski (Zefir)

Invena – Sztorm 0:6
Bramki: Ślusarz 4, Pazdur, Feliński (Sztorm)

Zefir Wyszewo – Trenerzy Gwardii 10:6
Bramki: Wawrziewicz 2, Zblewski 3, Szaflarski 2, Maciukajć 2, Pawluch (Zefir), Krupski 2, Suski, Szeląg, Pańczyszyn 2 (Trenerzy)

AutoStore – Trenerzy Gwardii 4:8
Bramki: Wziątek 2, Kraj, Butryk (AutoStore), Pańczyszyn 3, Suski 3, Tesfamichael 2 (Trenerzy)

ForCars – Politechnika Koszalińska 3:4
Bramki Bachleda 2, Kaźmierczak (ForCars), Wasylik, Miller 3 (Politechnika)

Zefir Wyszewo – Politechnika Koszalińska 6:1
Bramki: Pawluch 3, Szaflarski 2, Zblewski (Zefir), Rogoziński (Politechnika)

AutoStore – Kanguoregano 3:0 v.o

ABFrost – Politechnika Koszalińska 3:5
Bramki: Weresiński, Wawrzynika, ?? (ABFrost), Kadziński, Żuber, Wasylik, Miller 2 (Politechnika)

Prywatka – ABFrost 10:2 
Bramki: Maciej Pasternak 4, Rezmer 3, Krysiak, Tabaczkiewicz (Prywatka), samobójcza, Tomczyk (ABFrost)

Prywatka – AutoStore 7:0
Bramki: Maciej Pasternak 2, Krysiak 2, Marcin Pasternak, Tabaczkiewicz, Rezmer

Zdjęcia z piątej kolejki zmagań:

« 1 z 2 »

6 kolejka

Politechnika Koszalińska – Prywatka 2:4
Bramki: Starek, Wilk (Politechnika), Maciej Pasternak 2, Biliński, Marcin Pasternak (Prywatka)

Krawo – Invena 4:1
Bramki: Petrycki 3, Balonis (Krawo), Bartłomiej Gilewski (Invena)

Prywatka – Invena 13:1
Bramki: Biliński 5, Tabaczkiewicz 3, Rosik 2, Maciej Pasternak, Rezmer, Siedlecki (Prywatka), Bartłomiej Gilewski (Invena)

Krawo – Prywatka 4:4
Bramki: Petrycki 3, Piławski (Krawo), Rosik 2, Maciej Pasternak, Marcin Pasternak (Prywatka)

Politechnika Koszalińska – Krawo 3:8
Bramki: Miller, Pakuła 2 (Politechnika), Petrycki 3, Fahl, Piławski 3, Krawczyk

Trenerzy – Prywatka 0:6
Bramki: Biliński 2, Maciej Pasternak 2, Krysiak 2

Trenerzy – Krawo 4:5
Bramki: Łanik 2, Krupski, Tatarowicz (Trenerzy), Petrycki 3, Chudzik, Makaroyj (Krawo)

AutoStore – Politechnika Koszalińska 8:1
Bramki: Kraj 2, Jasiński 2, Skowron, Wziątek, Chmielewski, Sydzik (AutoStore), Wasylik (Politechnika)

Politechnika Koszalińska – Kanguoregano 3:0
Bramki: Miller 3 (Politechnika)

Zefir Wyszewo – Krawo 2:3
Bramki: Połowniak, Maciukajć (Zefir), Samobójcza, Petrycki 2 (Krawo)

Trenerzy – ABFrost 11:4
Bramki: Tesfamichael 4, Tatarowicz 2, Krupski 3, Pańczyszyn 2 (Trenerzy), Wawrzyniak 2, Pudzik 2 (ABFrost)

Autostore – Krawo 1:1
Bramki: Samobójcza (Autostore), Piławski (Krawo)

ABFrost – Zefir Wyszewo 1:8
Bramki: Bąk (ABFrost),Bać, Maciukajć, Stokowiecki, Szaflarski 5 (Zefir Wyszewo)

Zefir Wyszewo – AutoStore 2:2
Bramki: Stokowiecki, Maciukajć (Zefir), Kraj, Jasiński (AutoStore)

Krawo – ABFrost 9:2
Bramki: Fahl 2, samobójcza, Petrycki 4, Makaroyj, Balonis (Krawo), Tomczyk, Bąk (ABFrost)