Pawłowski trafił do Górnika Zabrze

pawlowski

Wojciech Pawłowski od początku listopada jest zawodnikiem Górnika Zabrze. 23-latek w zespole spadkowicza z ekstraklasy jest jedynie zmiennikiem Grzegorza Kasprzika


Wychowanek Bałtyku, Wojciech Pawłowski, który przed kilkoma laty był jednym z najlepszych polskich bramkarzy młodego pokolenia w ostatnim czasie nie potrafi ustabilizować swojej pozycji w futbolu.

23-letni golkiper szukał szczęścia w trzeciej drużynie ligi litewskiej – Atlantas Kłajpeda, ale okazało się, że Pawłowski nie wyróżnia się na tle innych bramkarzy. Były zawodnik m.in. Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław czy Udinese Calcio zdaniem trenerów Atantasa nie pokazał wystarczających umiejętności, by przekonać klub do podpisania z nim kontraktu.

Przypomnijmy, że najlepszy czas Pawłowski miał w Lechii Gdańsk. Następnie trafił do Udinese Calcio. Niestety przygoda z włoskim futbolem nie była udana. Z Udinese zawodnik był wypożyczany do Latiny, Śląska, Bytovii, Granady, Rozwoju, a teraz został zawodnikiem Górnika Zabrze.

Być może w nowym klubie Pawłowski odbuduje formę z przed lat i jeszcze będziemy podziwiać parady tego utalentowanego bramkarza. 23-lata to jak na bramkarza w dalszym ciągu młody wiek.

 

Dodaj komentarz