Skrzaty Gwardii Koszalin wygrywają

gwardia-koszalinCzas podsumować występy naszych podopiecznych w dniach 4 i 5 luty 2017r.
Sobota to udział naszych drużyn w halowym turnieju rocznika 2008 o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. W turnieju wystąpiło 12 drużyn w tym dwie nasze (Gwardia I oraz Gwardia II).
W fazie grupowej Gwardia I odnotowała 5 pewnych zwycięstw i z kompletem punktów i bilansem bramek 20:0 awansowała do półfinałów. Wyniki:
Gwardia I – Gryf Słupsk 2008 2:0 (Szulc, Kabziński)
Gwardia I – PAP Grasz I 4:0 (Kabziński x2, Gil, Korona)
Gwardia I – Gryf Słupsk I 6:0 (Jacuła x2, Gil x2, Waleński, Kabziński)
Gwardia I – SP Pioruny 3:0 (Wesołowski, Gil Filipiak)
Gwardia I – Victoria Słupsk 5:0 (Kabziński, Korona x2, Gil, Szulc)
Gwardia II bez grupowej porażki zajęła drugie miejsce w grupie osiągając wyniki:
Gwardia II – SWE Pol Link Bruskowo Wielkie 0:0
Gwardia II – UKS Jedynka Słąwno 0:0
Gwardia II – PAP Grasz II 2:1 (Łotysz x2)
Gwardia II – Gryf Słupsk II 1:0 (Prymon)
Gwardia II – Orliki Jezierzyce 0:0
Pary półfinałowe:
Gwardia I – Gwardia II
PAP Grasz I – Gryf Słupsk II
Po bardzo zaciętym pojedynku naszych drużyn, lepsza okazała się „jedynka” wygrywając 2:0 (Korona, Gil)
Gwardia II o najniższe miejsce na podium zmierzyła się z Gryfem Słupsk II. Pełne emocji spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (Łotysz) i o naszym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne!!!
Mecz finałowy to szybko przypadkowo zdobyta bramka przez PAP Grasz i bicie głową w mur naszych piłkarzy, mnóstwo niewykorzystanych okazji z naszej strony i wybijanie piłki byle dalej od własnej bramki rywali. Na szczęście los się do nas uśmiechnął i w ostatniej minucie wyrównaliśmy stan rywalizacji 1:1 (Korona). I w tym przypadku zadecydowały rzuty karne i w pełni zasłużenie złote medale pojawiły się na naszych szyjach.
Trafiły do nas też nagrody indywidualne!!! Marcel Imiołek drugi turniej z rzędu został najlepszym bramkarzem, a Wiktor Jacuła postawi na swojej półce kolejną już statuetkę MVP turnieju 🙂.
W turnieju zagrali: Marcel Imiołek, Andrzej Ossowski, Dawid Więckowski, Krzysztof Głowiński, Kacper Łotysz, Jakub Czudowski, Janek Chmurzyński, Bartek Prymon, Alan Łata, Maksiu Waleński, Wiktor Jacuła, Michał Wesołowski, Marcel Korona, Filip Szulc, Kuba Kabziński, Wojtek Filipiak i Filip Gil.

Niedziela to granie w Szczecinku. Na zaproszenie AP Szczecinek wystąpiliśmy w silnie obsadzonym turnieju. Pojedynki grupowe to wygrane pojedynki z Chojniczanką Chojnice II 5:0(Kabziński x2, Kuzemczak, Łotysz, Szulc), AP Szczecinek II 2:0 (Koronax2) oraz remis z U2 Bytów 1:1 (Korona). O zajęciu pierwszego miejsca w grupie musiały zadecydować rzuty karne ponieważ mieliśmy tyle samo punktów oraz identyczny bilans bramkowy co U2 Bytów. Wykonywaliśmy je lepiej i jako zwycięzca grupy w półfinale zmierzyliśmy się z gospodarzami AP Szczecinek I. Po stałych fragmentach gry zdobyliśmy dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 2:0 (Kuzemczak, Jacuła). Finał to pewne zwycięsto nad grupowym rywalem U2 Bytów 3:1 (Korona, Szulc, Łotysz).
Klasyfikacja końcowa:
1. Gwardia Koszalin
2. 2. U2 Bytów
3. AP Szczecinek I
4. Kotwica Kołobrzeg
5. AP Szczecinek II
6. Chojniczanka Chojnice II
7. AP Człuchów
8. Chojniczanka Chojnice I
Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz podopieczny Marcel Korona!!!
Drużynę Gwardii reprezentowani:
Maksiu Waleński, Wiktor Jacuła, Marcel Korona, Wiktor Kuzemczak, Filip Szulc, Kuba Kabziński, Kacper Łotysz, Andrzej Ossowski, Michał Wesołowski.

[Best_Wordpress_Gallery id=”37″ gal_title=”Skrzaty Gwardii Koszalin wygrywają!!!”]

 

Dodaj komentarz