Figas: Kolejne zespoły z awansami!

figasJuż trzy dni za nami rywalizacji 57 edycji turnieju dla dzieci im. Stanisława Figasa. Podczas tego dnia awans do dalszych gier wywalczyły kolejne zespoły Gwardii Koszalin.  W grupie starszej awans wywalczyły następujące zespoły: UKS Unia Białogard, AP Technik Świdwin, Gwardia Koszalin, w grupie młodszej dalej przeszły: Gwardia Koszalin, UKS Unia II Białogard


Grupa III Starszych :  UKS Unia Białogard, AP Technik Świdwin, Gwardia Koszalin, Jantar Siemyśl, Jantar II Siemyśl

 9.30 – UKS Unia Białogard – Gwardia Koszalin 3-0 (Białoch Jakub, Figa Michał , Kwiatkowski Piotr)
9.40 – Jantar Siemyśl – Jantar II Siemyśl  0-8 (Maciejewski Krystian, Ostrowski Wiktor, Pawlak Jakub x 4, Bisek Filip x 2)
10.10 – UKS Unia Białogard – AP Technik Świdwin 1-1 (Białoch Jakub – Sosnowski Gracjan)
10.20 – Jantar I Siemyśl  – Gwardia Koszalin 0-7
(Kamiński Hubert x2, Szperlak Krzysztof x 2 , Żelewski Jakub x 3)
10.50 – Jantar Siemyśl – AP Technik Świdwin 0-8 ( Kabłas Dawid x 4, Nowakowski Jakub, Matwiejewski Paweł x 3)
11.00 – Jantar II Siemyśl  – UKS Unia Białogard 0-2 ( Materko Samuel , Białoch Jakub)
11.30 – AP Technik Świdwin – Gwardia Koszalin 3-0 ( Romanowski Konrad x 2 , Waszkiel-Bajurski Filip)
11.40 – UKS Unia Białogard – Jantar Siemyśl 10-0
(Materko Samuel x 3, Kwiatkowski Piotr x 2 , Figa Michał, Białoch Jakub x 3, Rosiński Adrian)
12.00 – AP Technik Świdwin – Jantar II Siemyśl  3-0 ( Kabłasz Dawid, Matwiejewski Filip, Romanowski Konrad)
12.10 – Gwardia Koszalin – Jantar II Siemyśl 4-0 ( Kamiński Hubert, Karpicz Hubert, Żelewski Jakub, Mikołajczyk Hubert)

Grupa III Starszych AWANS : UKS Unia Białogard, AP Technik Świdwin, Gwardia Koszalin,

Grupa III Młodszych : UKS Unia II Białogard, AP Technik Świdwin, Gwardia Koszalin, Jantar Siemyśl

9.50 – UKS Unia II Białogard – AP Technik Świdwin 1-1 ( Sałąnko Jakub – Kołosowski Aleksander)
10.00 – Gwardia Koszalin – Jantar Siemyśl  2-1 (Graczyk Marcel, Mikołajczyk Adrian – Milczarczyk Mateusz )
10.30 – UKS Unia II Białogard – Gwardia Koszalin 0-4 ( Graczyk Marcel, Mikołajczyk Adrian, Cieśliński Olaf, Klacza Mikołaj)
10.40 – AP Technik Świdwin – Jantar Siemyśl 1-2 (Kołosowski Aleksander – Ostropolski Oliwier, Samobój)
11.10 – UKS Unia II Białogard – Jantar Siemyśl 1-0 (Sałanko Jakub)
11.20 – AP Technik Świdwin – Gwardia Koszalin 0-4
( Graczyk Marcel x 3 , Mikołajczyk Adrian)

Grupa III Młodszych AWANS : Gwardia Koszalin, UKS Unia II Białogard