Futsal zagości w Hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie!

PZPN-Futsal-753x445Kolejna reprezentacja zaprezentuje się w koszalińskiej Hali Widowiskowo Sportowej. 30 marca na Pomorze Środkowe przyjadą futsaliści Polski i Białorusi, aby w Koszalinie zmierzyć się w meczu towarzyskim.
To już pewne. Nasze miasto będzie gościło Reprezentacje Polski w futsalu, która przeprowadzi w Koszalinie tygodniowe zgrupowanie zakończone spotkaniem towarzyskim. Będzie to ostatni etap przygotowań do gier w eliminacjach Mistrzostw Europy.

Mecz Polska – Białoruś zaplanowany został na 30 marca o godzinie 18:00. Organizatorami wydarzenia będą Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej oraz Zarząd Obiektów Sportowych.

– W Koszalinie organizowaliśmy już wiele wydarzeń, m.in. międzynarodowe spotkania młodzieżowych Reprezentacji Polski. Czas na mecz futsalu, którego organizacja jest możliwa dzięki fantastycznym warunkom, jakie oferuje nam Hala Widowiskowo-Sportowa – komentuje Jan Bednarek, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że Hala Widowiskowo-Sportowa może pomieścić 3000 widzów. Tylu kibiców spodziewają się organizatorzy, którzy już wkrótce poinformują o cenach i rozpoczęciu sprzedaży biletów na to wydarzenie. Warto dodać, że będzie to pierwszy w historii miasta mecz z udziałem halowej Reprezentacji Polski.

– To nielada gratka dla wszystkich miłośników piłki nożnej – komentuje Piotr Jedliński. – To także wyróżnienie dla Hali Widowiskowo-Sportowej, która gościć będzie kolejne reprezentacje – dodaje Prezydent Koszalina.