Piwowarczyk najszybszy w Świdwinie

ranking-biegaczyW niedzielę 4 czerwca w Świdwinie odbyła się już IV Dycha nad Regą. Najszybszy na dystansie 10 km okazał się Wojciech Piwowarczyk, który uzyskał czas 32 minut i 45 sekund. Najszybszą kobietą okazała się Antonina Rychter, która trasę pokonała w czasie 38 minut i 40 sekund.

Pierwszym przegranym zawodów w Świdwinie był Łukasz Wirkus, który do triumfatora tracił zaledwie 17 sekund. Podium uzupełnił Andrzej Kuśmider, który z Wirkusem przegrał o 7 sekund.

Wśród kobiet drugie miejsce wywalczyła Magda WItkowicz z czasem 41 minut i 9 sekund. Trzecią lokatę zajęła Elżbieta Romej z czasem 43 minut i 27 sekund.

W zawodach wystartowało 16 zawodników z Koszalina. Najszybszy z nich okazał się Robert Burda. który z czasem 38 minut i 35 sekund zajął dwunaste miejsce.

Linię mety przekroczyło 140 zawodników. Zawody zaliczane były do Koszalińskiego Rankingu Biegaczy, który zaktualizujemy 6 czerwca. Kolejna okazja do ścigania 10 czerwca, kiedy w Koszalinie odbędą się biegi na dystansach 5 km i 10 km.