Energa AZS rozpoczyna walkę o puchar wicemarszałka

W dniach 18-19 sierpnia br. bieżącego roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie odbędzie się Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Wydarzenie objęte jest Patronatami Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja oraz Prezydenta Miasta Koszalina Piotra Jedlińskiego.

Partnerem tego sportowego wydarzenia jest Toyota Jankowscy Spółka Jawna. Nagrody indywidualne, jakie będą przyznane dla najlepszej zawodniczki, strzelczyni i bramkarki turnieju, ufundowała firma Decathlon Koszalin.

Zawody organizowane są przez klub Piłka Ręczna Koszalin SA, który na co dzień prowadzi zespół Energa AZS Koszalin w rozgrywkach PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet.

Zespoły, które wezmą udział w zapowiadanej sportowej rywalizacji to: Kram Start Elbląg, KPR KobierzyceUKS PCM Kościerzyna i zespół gospodarzy – Energa AZS Koszalin

Będzie to kolejna okazjażeby zobaczyć jak prezentują się Energetyczne przed nowym sezonem – powiedział Roman Granosik, Prezes Zarządu Piłka Ręczna Koszalin SA – Wstęp na mecze turniejowe jest bezpłatny, zapraszamy wszystkich do kibicowania naszemu zespołowi, jak i do oglądania meczów drużyn przyjezdnych.

HARMONOGRAM TURNIEJU:

18 sierpnia 2017
godz. 16:00 Kram Start Elbląg – UKS PCM Kościerzyna
godz. 18:00 Energa AZS Koszalin – KPR Kobierzyce

19 sierpnia 2017
godz. 10:00 Kram Start Elbląg – KPR Kobierzyce
godz. 12:00 Energa AZS Koszalin – UKS PCM Kościerzyna
godz. 16:00 KPR Kobierzyce – UKS PCM Kościerzyna
godz. 18:00 Energa AZS Koszalin – Kram Start Elbląg