Energa AZS wygrywa we własnej hali

IMG_5847Koszalinianki pokonały we własnej hali KPR Gminy Kobierzyce 30:26. Zwycięstwo mogłobyć okazalsze. W decydujących momentach w grę gospodyń wkradało się rozluźnienie.

Pierwsze w spotkaniu prowadziły przyjezdne. Jednak to Energa AZS po 9 minutach prowadziły już 5:2, po trafieniu Urbaniak. W kolejnych minutach utrzymywała się przewaga akademiczek. W 21 minucie było 10:6, po golu Hanny Rycharskiej. Wynik spotkania pierwszej połowy rzutem przez całe boisko do pustej bramki ustaliła Monika Michałów. Do przerwy 14:9 dla Energi AZS.

Druga połowa rozpoczęła się od zdobycia czterech bramek z rzędu przez koszalinianki. W  35 minucie Romana Roszak rzutem z drugiej linii rzuciła na 18:9.

Następnie przewaga gospodyń zaczęła „topnieć” w 42 minucie Energa AZS prowadziła 22:16. W kolejnych fragmentach spotkania skuteczniejsze były zawodniczki z Koszalina. Dwanaście minut przed końcem było 27:18 dla akademiczek.

W końcowych minutach spotkaniach przewaga zespołu Anity Unijat zmniejszyła się do czterech bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 30:26 dla Energi AZS.

 

Galeria

[Best_Wordpress_Gallery id=”113″ gal_title=”Superliga: Energa AZS Koszalin – KPR Gminy Kobierzyce”]