Legionovia zatrzymana w Poznaniu

gwardia-legionoviaPiłkarze Gwardii Koszalin zremisowali drugi mecz z rzędu. W spotkaniu dziesiątej kolejki zespół prowadzony przez Tadeusza Żakiety zremisował 1:1 z Legionovią Legionowo.

Koszalinianie w pierwszej połowie byli stroną przeważającą, ale nie potrafili zagrozić bramce rywali. Piłkarze z Legionowa nastawili się na kontry i po jednej z nich mogli wyjść na prowadzenie, ale Filip Kowalczyk zmarnował dośrodowanie z lewego skrzydła.

W drugiej połowie spotkanie się ożywiło. Legionovia zaczęła zagrażać bramce Adriana Hartleba. W 67 minucie padła pierwsza bramka, wówczas Hartleb odbił piłkę uderzoną przez Filipa Kowalczyka, tak niefortunnie, że piłkę z ostrego kąta do siatki skierował Mateusz Żebrowski.

Gwardia już w 71 minucie doprowadziła do wyrównania. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Junpei Shimmura uderzając z 14 metra. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Zespół z Koszalina na drugie ligowe zwycięstwo czeka już dziewięć spotkań. Kolejną szansę na zwycięstwo Gwardziści będą mieli już w piątek 29 września, kiedy na wyjeździe zmierzą się z ROW 1964 Rybnik. Początek spotkania o godzinie 19:00.