Szczypiorniści Gwardii nie zatrzymali Warmii

zap-Gwardia-WarmiaSzczypiorniści Gwardii Koszalin przegrali przed własną publicznością z Warmia Energa Olsztyn 20:30. W zespole Piotra Stasiuka formą strzelecką imponował Patryk Kiciński, który rzucił 10 bramek.

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga zespołu z Olsztyna. Po pierwszych 10 minutach koszalinianie przegrywali 2:7. W kolejnych minutach utrzymywała się przewaga Olsztyna. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:14 dla Warmii.

Po zmianie stron zespół Piotra Stasiuka starał się odrabiać straty, ale olsztynianie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Warmii Energi Olsztyn 30:20.

Kolejny pojedynek Gwardia zagra 14 października w Sierpcu z miejscowym MKS-em Mazur.

[Best_Wordpress_Gallery id=”117″ gal_title=”Gwardia Koszalin – Warmia Energa Olsztyn 20:30″]